pileczka Aktualności


Zbigniew Dyrbuś i Krzysztof Fijołek zwycięzcami

Jastrzębskiej Ligi Tenisowej.

Tegoroczne rozgrywki JLT zostały podzielone na I i II ligę.

W pierwszej lidze wystartowało 12 zawodników. Zdecydowanym faworytem rozgrywek był Waldemar Butanowicz, który dominował w ostatnich sześciu latach. Butanowicz w tym roku przegrał tylko jeden mecz, ale ten najważniejszy, z późniejszym zwycięzcą ligi Zbigniewem Dyrbusiem, który zakończył sezon bez straty punktu. Na trzecim miejscu został sklasyfikowany Andrzej Marek.

W drugiej lidze rozgrywki rozpoczęło 16 graczy, spośród których trzech walczyło do końca o pierwsze miejsce. Najlepszy okazał się Krzysztof Fijołek, dla którego był to pierwszy start w Jastrzębskiej Lidze Tenisowej. Drugie miejsce zajął Zbigniew Pszczółkowski, a trzecie Jarosław Ceglarek.

Gratulujemy zwycięzcom i już zapraszamy do startu w przyszłym roku, prawdopodobnie w nowej formule rozgrywek.

Ostateczna klasyfikacja w zakładce - Liga - Wyniki


Adam Marek  - Andrzej Marek zwyciężyli

w Deblowych Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju.

W turnieju  wzięło udział 10 par, które w fazie eliminacyjnej rywalizowały w dwóch grupach.
W grupie A awans do 1/2 finału bez większych problemów uzyskali rozstawieni z numerem 1 Robert Sierszulski i Szymon Wichrzycki oraz para Daniel Białożyt – Ryszard Zajonc. W grupie B rywalizacja była bardziej zacięta, a o awansie do 1/2 finału decydowała  lepsza różnica gemów. Trzy pary zakończyły ten etap rozgrywek z tą samą ilością punktów. Z pierwszego miejsca awans uzyskali  Adam Marek i Andrzej Marek, z drugiego para Radosław Kijewski – Krzysztof Bernat, którzy byli minimalnie lepsi od duetu Waldemar Butanowicz – Bronisław Kiełbasa.
W finale spotkali się Adam i Andrzej Marek oraz Sierszulski – Wichrzycki, którzy triumfowali w mistrzostwach dwa lata temu. Po niezwykle zaciętym
i emocjonującym meczu, przerywanym opadami deszczu, lepsi okazali się bracia Marek, którzy zwyciężyli 3:6 6:3 13:11. Gratulujemy!!!

WYNIKI z Turnieju


Deblowe Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju 2016.

Zapraszamy na deblowe Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju, które odbędą się w dniu 18.09.2016 na kortach OWN.

Zapisy i informacje: 505028258


JLT - aktualności

Od poniedziałku tj. 22.08.2016 zaczynamy drugą rundę drugiej ligi JLT. Najlepszych 4 zawodników z grupy A i B będzie grało o miejsca 1-8, pozostali
o miejsca 9-16.

Po pierwszym etapie rozgrywek drugiej ligi bez straty punktu są Krzysztof Fijołek oraz Zbigniew Pszczółkowski.


13.08.16II turniej deblowy im. Pawła Michalskiego

Zapraszamy na II turniej deblowy im. Pawła Michalskiego w Rybniku, który odbędzie sie 28.08.2016. Informacje pod numerem telefonu 724-724-297.


JLT - aktualności

Kończą się rozgrywki grupowe 2 ligi JLT.

W grupie A do rozegrania zostało jeszcze kilka meczy. Pewny awansu do grupy mistrzowskiej jest Krzysztof Fiołek, który nie stracił do tej pory nawet jednego seta. O pozostałe trzy miejsca trwa jeszcze walka pomiędzy czterema zawodnikami.

W grupie B komplet zwycięstw zanotował Zbigniew Pszczółkowski. Z tej grupy awans do najlepszej ósemki drugiej ligi uzyskali też Taduesz Cieslik, Kevin Kużdrzał i Jarosław Ceglarek.

W 1 Lidze jesteśmy na półmetku rozgrywek. Na razie z samymi zwycięstwami są Waldemar Butanowicz, Zbigniew Dyrbuś i Andrzej Marek.

Wszystkie aktualne wyniki - w zakładce Liga/Wyniki


Zbigniew Dyrbuś najlepszy w turnieju o Mistrzostwo

Jastrzębia-Zdroju.

W tegorocznych mistrzostwach, wśród 19 startujących zawodników nie było obrońcy tytułu Waldemara Butanowicza, który wybrał start w turnieju ITF Seniors w Świnoujściu. Dlatego, z numerem 1 został rozstawiony Zbigniew Dyrbuś i jak przystało na faworyta turnieju nie miał sobie równych. Tylko w 1/2 finału, w meczu z Konradem Pawlakiem, miał nieco większe problemy w drugim secie, ale mecz zakończył się wynikiem 6:1, 7:6 i dał awans Zbigniewowi Dyrbusiowi do finału mistrzostw. W drugim 1/2 finale, trwała zażarta, prawie 3 godzinna walka, w której Dawid Wojciechowski pokonał Andrzeja Marka 6:3, 3:6, 6:3.

W finale turnieju Zbigniew Dyrbuś pokonał Dawida Wojciechowskiego i po raz drugi w swojej karierze zdobył tytuł mistrza Jastrzębia-Zdroju w tenisie ziemnym.

W turnieju pocieszenia dla tenisistów, którzy odpadli w pierwszej rundzie, wystartowało 4 graczy. Najlepszy okazał się Kevin Kużdrzał.

Gratulujemy zwycięzcom i już zapraszamy na deblowe mistrzostwa, które odbędą się wrześniu tego roku.

WYNIKI Z TURNIEJU


 

JLT 2016 - aktualności

Rozpoczynamy rozgrywki Jastrzębskich Lig Tenisowych. 1 kolejka rozgrywek już od 30.05.2016.

Do 1Ligi zgłosiło się w tym roku 12 zawodników. 2Liga to 14 graczy, którzy zostali podzieleni na dwie grupy A i B.

Terminarze oraz podział zawodników na grupy w zakładce - terminarz.


Mistrzostwa Jastrzębia-Zdroju w Tenisie Ziemnym 2016.

Zapraszamy do udziału w indywidualnych Mistrzostwach Jastrzębia-Zdroju w tenisie ziemnym. Korty OWN, 4-5.06.2016.

Zapisy i informacje pod numerem tel.505028258.


8.5.16JLT 2016

Sezon 2016 rozpoczęty.

Rozpoczynamy rozgrywki ligowe. Zapisy do niedzieli tj. 15.05.2016 telefonicznie- 505028258.

Korty na OWN i os.Przyjaźń już otwarte. Serdecznie zapraszamy.

kort1

kort2

photo1